Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Прецеденты в области правопримененияПросто заполните форму, и Вы получите бесплатную консультацию юриста!Найм квартиры, договор аренды: спорные вопросы оформления и судебная практика

О судебной практике рассмотрения вопросов, связанных с договором найма/аренды, а также о том, как правильно заключать договор найма, аренды недвижимого имущества.

Подробнее

Юристи Jenkens & Gilchrist зізналися в суді, що допомагали клієнтам ухилятися від сплати податків

Юристи Jenkens & Gilchrist зізналися в суді, що допомагали клієнтам ухилятися від сплати податківУ США колишній податковий юрист фірми Jenkens & Gilchrist Донна Герін (Donna Guerin) визнала себе винною в наданні клієнтам допомоги в ухиленні від сплати податків, повідомляє New York Law Journal. Збиток від дій Герін оцінюється в $ 400 млн.

Подробнее

Суддя за один день встиг одружити американця і відправити його на 4 роки до в'язниці

Суддя за один день встиг одружити американця і відправити його на 4 роки до в'язниціДля американського судді Джері Басса (Jerry Bass) минулий черверг виявився напруженим робочим днем: він спочатку розібрав справу і виніс вирок обвинуваченому, а потім одружив його ж, повідомляє Quad-City Times.

Подробнее

Словаччина загрожує Великобританії позовом до ЄСПЛ через системи "захисту сім'ї"

Словаччина загрожує Великобританії позовом до ЄСПЛ через системи Уряд Словаччини розглядають можливість подачі позову до Великобританії до Європейського суду з прав людини. Причиною безпрецедентного кроку стала незвичайна готовність соцпрацівників і судів Британії забирати дітей у батьків "без будь-яких розумних причин", повідомляє The Telegraph.

Подробнее