Ситуация на рынке такси в Киеве

Плотный трафик на дорогах является извечной проблемой крупных городов. Общественный транспорт – очень медленный и не совсем комфортабельный, а вот такси – именно то, что нужно. Поэтому такси в Киеве пользуется особой популярностью. И среди большого числа компаний столицы, выделяется фирма «Эконом такси», предоставляющая максимально качественные и оперативные услуги по перевозке.

Юристи Jenkens & Gilchrist зізналися в суді, що допомагали клієнтам ухилятися від сплати податків

Юристи Jenkens & Gilchrist зізналися в суді, що допомагали клієнтам ухилятися від сплати податківУ США колишній податковий юрист фірми Jenkens & Gilchrist Донна Герін (Donna Guerin) визнала себе винною в наданні клієнтам допомоги в ухиленні від сплати податків, повідомляє New York Law Journal. Збиток від дій Герін оцінюється в $ 400 млн.

Суддя за один день встиг одружити американця і відправити його на 4 роки до в'язниці

Суддя за один день встиг одружити американця і відправити його на 4 роки до в'язниціДля американського судді Джері Басса (Jerry Bass) минулий черверг виявився напруженим робочим днем: він спочатку розібрав справу і виніс вирок обвинуваченому, а потім одружив його ж, повідомляє Quad-City Times.