Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Мировые новости в сфере права


Просто заполните форму, и Вы получите бесплатную консультацию юриста!Легализация биткоинов: криптовалюта в законе?

Регуляторы финансов США и Европы, в 2015 году, решились на легализацию криптовалюты. Есть небольшая вероятность, что данная мера была принята из-за необходимости контроля легального рынка, к слову, после принятия такой валюты бюджеты государств будут получать дополнитильную прибыль посредством налоговых платежей от финансовых и биржевых манипуляций с биткоинами.

Подробнее

Хакери-антисеміти пригрозили Росії та США, зламавши сайт українського ДАІ

хакери взламали сайт ДАЇТурецькі хакери-антисеміти зламали сайт управління ДАІ в Київській області і розмістили на головній сторінці погрози на адресу Росії, США, Ізраїлю та Франції, повідомляє NEWSru.com.

Подробнее

Суд покарав двох топ-адвокатів з Robbins Geller Rudman & Dowd за любов до розкоші за чужий рахунок

Расходы американских адвокатовВашингтонський суддя вирішив суперечку про занадто високий гонорар, який зажадали собі два топ-адвоката, і встав на бік їх клієнтів, повідомляє The National Law Journal.

Подробнее

Румунський Конституційний суд поскаржився на політичний тиск до Ради Європи

Румунський Конституційний суд поскаржився на політичний тиск до Ради ЄвропиКонституційний суд Румунії перебуває під "шокуючим" політичним тиском перед майбутнім рішенням, що стосуються референдуму про імпічмент президенту. Зіткнувся з подібними труднощами, суд звернувся за підтримкою до Ради Європи, повідомляє Reuters. Це підтвердив напередодні президент Венеціанської Комісії РЄ.

Подробнее