Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Господарське право

Консультація юриста по арбітражним справах

Арбітражний процес – розгляд, у якому беруть участь комерційні структури, а також підприємці, що працюють без утворення юридичної особи.

Арбітражі проводять справи з високою швидкістю. Вони розглядають численні претензії підприємців. Рішення суддів залежить від якості юридичної підготовки матеріалів, представлених сторонами.

Арбітражні суди рідко приймають несподівані рішення. Все визначає звід законів, аргументи, представлені адвокатами, докази.

ТОП-5 ПИТАНЬ ЮРИСТА З АРБІТРАЖНИМ СПРАВАХ:

1.Участь у комерційних розбіжності

Перед тим, як починати судовий процес — краще спробувати домовитися. На переговорах юристи по арбітражних спорах представляють клієнтів, виступаючи в ролі посередників. Якщо дійти згоди не вдалося — сторони звертаються в суд. Комерційні спори розглядають державні арбітражні суди. Вони стягують мито за кожну справу.

Комерційні справи ще розглядає Третейський Арбітраж. Недержавна структура, яка працює завдяки третейського збору. Організаціям, що не мають в штаті постійного юриста по арбітражним справах, потрібна юридична консультація. Вона допоможе правильно зібрати документи, щоб виграти справу. Її нададуть юристи з арбітражу ресурсу. При необхідності клієнтам буде надана якісна юридична допомога до закінчення судового процесу.

2. Міжнародні комерційні претензії

Міжнародні арбітражні процеси складні і трудомісткі. Мирне вирішення конфлікту залежить від «доброї волі» сторін і бажання співпрацювати. Учасникам належить процес переговорів, консультації з участю юристів, спеціально створені комісії і взаємодія за допомогою посередників. А також інші процедури, що допомагають уникнути судового процесу.

У «дипломатичної» роботі головну роль відіграють юристи по арбітражних спорах. Якщо вам потрібна допомога в арбітражі, професіонали підкажуть, як вам діяти.

Коли спір не вдалося вирішити в процесі переговорів і справа на стадії передачі в міжнародний арбітраж. В цьому випадку вам знадобиться адвокат в арбітражному суді.

3. Податкові повернення

У даному випадку комерційна структура (приватний підприємець) оскаржує дії державного податкового органу. Мета спору — знизити податкове навантаження.

Предметом розбіжностей виступають виплачені в скарбницю податки. Іноді — майбутні податки для перерахування в бюджет. Великий відсоток справ, винесених на розгляд, виграють комерсанти. Будь-які сумнівні трактування, неясності і суперечності в юридичних актах трактуються на користь платника податків.

Наші юристи з арбітражних спорах проконсультують вас з питань податкового законодавства, а також нададуть допомогу в арбітражі.

4. Претензії за міжнародними комерційними угодами

Конфлікти іноземних фірм і організацій розглядають третейські суди. Вони відрізняються від органів, що розглядають спори між державами. У сферу впливу входять комерційні розбіжності частих і юридичних осіб.

Міжнародні арбітражні суди спираються на Нью-Йоркську Конвенцію (1958 рік). Вона прийнята під егідою ООН та визнана в 140 країнах. При підготовці до процесу в міжнародному комерційному арбітражі заручитися допомогою досвідчених адвокатів в арбітражному суді. Вони знайомі з практикою проведення комерційних спорів на міжнародному рівні.

У нашому штаті є фахівці, чия юридична допомога в суді корисна.

5. Представництво в арбітражному суді

Керівники компаній відмінно утворені. Розбираються в юридичних нюансах діяльності своєї організації. Представляють інтереси фірми під час судових дебатів.

Компанія готова дати повноцінну консультацію по процесу в суді. А також відстоювання інтересів компанії на високому професійному рівні.

Конфлікт на ґрунті комерції вимагає серйозної юридичної підтримки. Це процес отримання очевидного судового рішення.

Юридична консультація наших фахівців дозволить вам зібрати пакет документів і правильно оформити заявку, якщо ви виступаєте в якості позивача. Клієнту, якому надана якісна юридична допомога, арбітраж не може піднести серйозних несподіванок.

 
Обязательно ли предприятию, реализующему подарочные коробки, составлять паспорт отходов? 13
Участие обособленного подразделения юридического лица в хозяйственном процессе 97
Коммерческое наименование как объект права интеллектуальной собственности 84
Торговая марка: что лучше регистрировать – цвет или сочетание цветов? 86
Как правильно организовать продажу продуктов питания и бытовой химии в одном помещении? 84
Какие есть риски для предприятия, если оно будет помещать рекламу в почтовые ящики населения? 78
Как защитить свою бизнес-идею от третьих лиц? Защита торговой марки 81
Как вернуть гарантийный взнос на аукционе? Возврат взноса на аукционе 105
Как подтвердить стоимость оборудования, закупаемого взамен утраченного по вине контрагента? 79
Как организовать выездную торговлю молоком? Торговля на ярмарках 78