Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Конституційне право

Скарги на порушення конституційних прав громадянина

Конституційна скарга — законний метод захисту громадянина, коли порушено інтереси в окремо взятій справі. Оформлюється згідно з типовим зразкам, а вимоги і претензії чітко аргументовані. Предметом регулювання стають недотримання прав громадян, свободи особистості, виявлені у всіх сферах життя.

Захист конституційних прав людини і громадянина виповнюється нашими юристами, які мають досвід у подібних справах. Звернувшись до нас — отримаєте допомогу, захист особистих інтересів.

ТОП-5 ПИТАНЬ ДО ЮРИСТІВ ЗА КОНСТИТУЦІЙНИМ ПРАВАМ

1. Скарга на бездіяльність поліції

Людина звертається в правоохоронні органи з проханням вжити заходів щодо вчиненого (або підготовлюваного) злочину. Надає речові докази, показання потерпілого, інші документи. У цей момент подаються скарги на порушення громадського порядку. Вони залишаються без уваги з боку співробітників силових структур.

Їх бездіяльність служить підставою для звернення до органів з проханням провести перевірку законності, правомірності дій працівників поліції. Невиконання прямих обов'язків тягне порушення кримінальних справ щодо цих осіб.

2. Претензії до якості товарів в магазині

Поширений випадок — людина купує в супермаркеті продукти, розплачується пластиковою карткою, потім у процесі вживання виявляє в ньому сторонній предмет. На вимогу повернути гроші адміністрація магазину відповідає категоричною відмовою. Тоді покупець пише скаргу на порушення конституційних прав.

Керівництво супермаркету зобов'язане:

- прийняти неякісний товар назад;

- провести перевірку якості продукту у присутності людини;

- повернути гроші, навіть якщо немає касового чека.

Покупець має право вимагати відшкодування моральної шкоди.

Розмір компенсації встановлюється судом. Якщо ви потрапили в подібну ситуацію, звертайтеся до наших експертів, якими буде здійснено грамотна судовий захист ваших інтересів.

3. Скарга на роботодавця

Багато скарг на порушення конституційних прав, розглянутих у судах, відносяться до відносин між працівником і роботодавцем. Затримка заробітної плати, незаконне звільнення, змушування до звільнення, невиплата компенсації та інші порушення прав громадян стали буденністю в наш час.

Якщо ви стали жертвою свавілля з боку роботодавця, отримаєте безкоштовну консультацію на нашому сайті. Юрист за трудовим законодавством розгляне скарги на порушення ваших інтересів і дасть професійні поради.

4. Претензія до співробітника ДПС

За чинним законодавством водій має законне право поскаржитися на порушення конституційних прав співробітниками ГИБДД:

Неправильне складання протоколу.

Недбале виконання обов'язків.

Вимагання грошей.

Трактування ПДР на користь винуватця події.

Це перелік неправомірних дій, з якими щодня стикаються водії.

Людині, без спеціальних знань, довести вину працівника і законність дій — надзвичайно складно. Конституційна захист прав потерпілого проводиться тільки професійними юристами. Проблеми такого характеру грамотно вирішуються експертами нашого агентства. Буде підказана лінія поведінки, забезпечена судова захист інтересів клієнта.

5. Скарга на дії нотаріуса

Заяви на порушення конституційних прав нотаріусами надходять в судові органи з завидною регулярністю. Шахрайські схеми в сфері нерухомості, підроблення документів, афери, пов'язані з заповітами, використання службового становища в корисливих цілях — непорядні дії нотаріусів зустрічаються повсюдно.

Довести провину нотаріуса самостійно складно. Захист конституційних прав людини і громадянина може бути виконана тільки грамотними юристами.

Проявів несправедливості в нашому житті достатньо. Якщо ви зіткнулися з труднощами, наші фахівці допоможуть правильно відреагувати на порушення конституційних прав, з гідністю вийти з важкої ситуації.

 

Право на працю згідно ст.43 Конституції України 222
Судебное дело по компенсации средств учебному заведению за годы обучения по причине неявки на интернатуру 361
Ответственность за принудительный труд 245
Як оскаржити законопроект? 204
Яндекс.Метрика