Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Ліцензування

Допомога в отриманні ліцензії

Комерційні структури, що здійснюють кілька видів діяльності, стикаються з процесом отримання ліцензії. Диверсифікація і розширення переліку послуг змушують бізнесменів отримувати дозволи в органах контролю.

Для отримання ліцензії необхідно надати документи. Вони підтверджують можливість надавати особливі види послуг або реалізовувати специфічні товари.

У деяких випадках не вимагається збирання об'ємного пакету документів. Для отримання ліцензій на торгівлю алкоголем або тютюном потрібно провести серйозну підготовчу роботу.

Якщо в штаті організації відсутній працівник, який розбирається в нормативних актах і законодавстві України - звертайтеся до юристівза допомогою в отриманні ліцензії.

ТОП-3 ЛІЦЕНЗІЙ, ЯКИМИ ЧАСТО ЦІКАВЛЯТЬСЯ НАШІ КЛІЄНТИ

1. Медичні послуги

Положення про ліцензування медичних послуг затверджено урядом України. Дозвіл покликане захищати клієнтів від низькоякісного сервісу. Воно необхідне будь-якій особі, що надає медичні послуги на території України. Ліцензію доведеться отримувати стоматологічних кабінетах, салонах краси, клінік і лабораторій. Крім збору документів, здобувачу належить забезпечити виїзд експертів на об'єкт для оцінки санітарного стану приміщення.

Ліцензія видається Департаментом охорони Здоров'я Москви, Укрздравнадзором та Департаментом охорони Здоров'я Московської Області.

Наші юристи готові надати допомогу в оформленні і відповісти на додаткові питання.

2. Вступ до СРО

Вступ до СРО (саморегулівної організації) – процес, кілька років тому, замінив ліцензування будівельної діяльності.

Вступ до СРО потрібно підрядникам, які займаються будівництвом, ремонтом, проектуванням та інженерними вишукуваннями. Для вступу в організацію, підбирають підходящу за профілем, і отримують Свідоцтво про допуск до робіт (у тому числі в якості генерального підрядника, генерального забудовника або генерального проектувальника).

Перед вступом в СРО буде потрібно зібрати комплект документів. На збір необхідних паперів компанії, що не володіють юридичною інформацією, змушені витрачати десятки годин дорогоцінного часу. Залучення юристів скорочує час отримання Свідоцтва про допуск до лічених днів. Адвокати допоможуть будівельному підрядчику в отриманні Ліцензій МНС.

3. Дозвіл на роздрібну торгівлю алкоголем

Ліцензія видається Московським департаментом торгівлі і послуг на термін від 1 року до 5 років. Вона дозволяє реалізовувати алкоголь в торговельних точках, магазинах компанії.

Здобувачем стає юридична особа, зареєстрована у формі ТОВ, ЗАТ і ВАТ. При отриманні ліцензії подається інформація, що підтверджує необхідний мінімум статутного капіталу.

Підтверджується наявність торгового залу площею не менше 50 квадратних метрів. Список паперів нараховує 13 пунктів.

Співробітники порталу визначать:

наскільки фірма відповідає пропонованим законом вимогам;

підготують необхідні документи;

нададуть допомогу в отриманні ліцензії.

Підготовка заявки на отримання одного з дозволів, список яких представлений на сайті – складний і трудомісткий процес. Під контролем адвоката клієнту гарантується швидке отримання необхідної папери.

Юристи візьмуть під контроль процес ліцензування, допоможуть заощадити витрати. Законодавство України таїть приховані можливості отримати необхідний документ дешевше загальновідомою вартості.

 

Какие разрешительные документы необходимы для торговли гербицидами? 208
Нужна ли лицензия для покупки рентген-аппарата? 203
Можно ли защитить сценарий радиопрограммы? 106
Можно ли запатентовать логистическую программу? Особенности патентования 101
Как действовать компании, если работник зарегистрировал торговую марку и фирменный стиль на себя? 91
Конкуренты используют похожую этикетку товара. Как запретить? 80
Как защитить информацию, приобретенную по патенту? 168
Как получить патент на способ изготовления теста? 197
Как определить ущерб, нанесенный собственнику торговой марки? 210
Как зарегистрировать торговую марку? Нюансы регистрации торговых марок одного цвета 183
Яндекс.Метрика