Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Нотаріат

Консультація нотаріуса безкоштовно онлайн

Люди стикаються з нотаріальними діями при складанні заповіту, вирішенні питань спадщини, оформленні угод або доручень.

Надання нотаріальних послуг популярно в України. Адже нотаріальна віза допомагає набути права і убезпечити себе від небажаних наслідків правових справ. Сервіс пропонує вам отримати професійну консультацію нотаріуса безкоштовно онлайн або по телефону, яка допоможе уникнути можливих помилок при оформленні нотаріальних документів.

10 ЮРИДИЧНИХ ПРОБЛЕМ, ДЕ НЕОБХІДНА БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА

Українськi закони передбачають два варіанти участі нотаріуса при вчиненні юридичних дій: обов'язкова участь і за бажанням сторін правових відносин. Нотаріальна консультація на сайті – спосіб дізнатися про питання ведення нотаріуса, не виходячи з дому.

Задати питання нотаріуса онлайн і безкоштовно потрібно в тому випадку, якщо ви хочете:

1. Правильно скласти або змінити заповіт.

Фахівець у ході консультації розповість вам про передбачені законом вимоги до порядку і формі заповіту, правила зміни вже складених розпоряджень. З безкоштовної консультації наториуса по телефону ви дізнаєтеся про визнання заповіту недійсним і правила зміни останньої волі. Ці знання допоможуть вам розпорядитися майном після смерті.

2. Оформити спадок.

Безкоштовна консультація нотаруса онлайн допоможе вам дізнатися, куди звертатися, якщо належить оформлення спадщини, отриманого за законом. Ви дізнаєтеся про терміни вступу в права, інших спадкоємців, правила подачі заяви про вступ у спадщину. Це дозволить вам захистити майнові права при смерті близького родича.

3. Узаконити генеральну довіреність.

При зверненні за онлайн консультацією до нотаріуса (безкоштовно) на сайт ви дізнаєтеся, як правильно оформити генеральну довіреність, щоб вона мала юридичну силу, про терміни дії цього документа та про права, які він дає.

4. Посвідчити договір.

Згідно із законом, зустрічаються угоди, для яких обов'язкове нотаріальне засвідчення. Задавши запитання нотаріуса онлайн і безкоштовно на нашому сервісі, ви дізнаєтеся, коли не можна укласти договір без звернення в нотаріальну контору. Це допоможе вам скласти правильне угоду про сплату аліментів або шлюбний договір.

5. Засвідчити схожість копії і оригіналу документа.

Закон передбачає ситуації, коли потрібні нотаріально завірені копії заяв, паспортів, довідок. Бесіда з професіоналом допоможе правильно оформляти папери для державних органів та установ.

6. Встановити вірність перекладу на Українську мову.

Ситуації, коли потрібен офіційний переклад документації, зустрічаються, якщо процедура оформлення паперів в Українi передбачає переговори з міжнародними організаціями та іноземними державами. Знання цієї нотаріальної дії дозволять скласти потрібний запит і відповідь на нього.

7. Передати на зберігання гроші або цінності.

За законом про нотаріальної діяльності нотаріус зберігає цінності на спеціальному депозитному рахунку. Юридичні знання особливостей цього процесу допоможуть вам безпечно передавати гроші, папери, речі родичам або знайомим.

8. Поставити виконавчу напис на борговій розписці.

Закон про нотаріат встановлює, що проставлення виконавчої написи на документах, які підтверджують права кредиторів, виступає способом стягнути борг без звернення до суду. Професійна консультація нотаріуса безкоштовно (по телефону або онлайн) дозволить вам дізнатися про це варіанті повернення грошей без судового процесу.

9. Забезпечити докази.

Процесуальний закон передбачає ситуації, коли збереження докази, допоможе правильно розглянути судову справу. Звернення за нотаріальними послугами в такому разі захистить ваші права на захист інтересів в суді.

10. Визначити схожість людини з фотозображенням.

Офіційне підтвердження схожість людини і фотографії потрібно при направленні фотодокументів в державні органи по пошті. Видане нотаріусом свідоцтво про підтвердження цього факту дозволить вам не витрачати час на особисте відвідування установи і при цьому оформити потрібні папери.

Чому варто задати питання нотаріуса онлайн на сайті.

Консультація нотаріуса безкоштовно по телефону або онлайн допоможуть вам дізнатися про необхідні дії з вашого боку у людей ситуації, без витрати часу на пошук нотаріальної контори. На сайті ви отримаєте грамотну пораду від нотаріуса онлайн і безкоштовно отримаєте можливість замовити платні послуги та нотаріальний супровід будь-яких угод. Наша правова допомога – спосіб отримати юридичні знання у зручний для вас час і без затримок.

 

Имеет ли право украинское предприятие удостоверять доверенности в России? Будут ли они действительны в Украине? 250
Как правильно разделить дом, полученный по дарственной от родителей 216
Что делать, если продавец до регистрации договора «купли продажи» отменяет продажу и требует деньги обратно  217
Как правильно расторгнуть доверенность на ведение предпринимательской деятельности 225
Как правильно передать имущество доверенному лицу 202
Как обезопасить себя от действий нотариуса 265
Можно ли отцу подать согласие на смену фамилии детей с помощью нотариуса 294
Может ли нотариус что-то дописывать и изменять в уже готовой доверенности 317
Яндекс.Метрика