Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Право власності

Судовий захист права власності та інших речових прав

Під судовим захистом права власності та інших речових прав розуміються способи, які дозволяють захистити майно від посягань на нього. Неважливо, чи будуть джерелом загрози громадяни, організації, місцеві влади або державні органи. Використовувати надані законом інструменти захисту власник може як самостійно, так і за допомогою фахівця в цій галузі.

6 ПРИВОДІВ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ЮРИДИЧНОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ:

1. Придбання права власності в результаті приватизації

Зібрати всі необхідні документи для приватизації вам не складе праці. Допомога юриста потрібно в тому випадку, коли хтось із проживаючих у квартирі відмовляється від отримання її частини у власність. Спеціаліст роз'яснить, якими правами матиме такий мешканець. А також пояснить, які наслідки матиме цей крок для майбутніх власників.

2. Купівля житла на вторинному ринку

При самостійної купівлі квартири на вторинному ринку легко упустити деякі моменти, що стосуються юридичної чистоти угоди. Правова консультація допоможе оминути "підводні камені" купівлі вторинного житла. Юристи підкажуть, на які моменти варто звернути особливу увагу. Щоб в подальшому право власності на квартиру не було оскаржене особами, чиї права виявилися порушені не з вини покупця.

3. Придбання квартир в новобудові

Оформити придбання житла у забудовника через ДДУ можна і без участі юриста. Консультація дозволить задати питання про придбання права на збудовані квартири. Юрист відповість на них і допоможе скласти список документів, необхідних для державної реєстрації права.

4. Рішення долі спільного майна

З глави 7 Сімейного кодексу ви можете дізнатися, що подружжя мають рівні права на спільне майно, якщо між ними не було укладено угоду про інших умовах поділу прав.

Консультації юриста допоможе з'ясувати, яке саме майно є спільним, а також як може бути збільшена частка у ньому одного з подружжя. Також вам може бути надана допомога в складанні шлюбного договору.

5. Спадкування нерухомого майна

Консультація допоможе вам розібратися в проблемах, що виникають при спадкуванні прав на нерухомість. Юрист роз'яснить, виникає у спадкоємців право власності на землю, якщо вона отримана в безстрокове користування або довічне володіння. При спадкуванні житла ви отримаєте консультацію про його поділу на частки між спадкоємцями.

6. Майнові спори

Юрист пояснить, які ваші процесуальні права як учасника у спорі про захист права власності. В ході консультації ви дізнаєтесь, що кожна з сторін має право використовувати докази своєї правоти, вимагати компенсації завданих збитків та моральної шкоди, понесених витрат.

Захистити своє право від посягань більше шансів у того з учасників майнових відносин, який володіє необхідною інформацією.

Грамотний супровід угод по придбанню майна одним із законних способів позбавить вас від їх оспорювання у майбутньому. Для результативної захисту права власності та інших речових прав отримаєте платну або безкоштовну юридичну консультацію на сайті.

Ввод здания в эксплуатацию: как обязать собственника ввести здание в эксплуатацию 92
Отсужено имущество, заблокированное по решениям других органов: что делать? 79
Является ли установление факта мошенничества основанием для отмены судебного решения о признании права собственности? 81
Защита прав собственника нежилого помещения 79
Можно ли лишиться права собственности на недвижимое имущество после выхода из гражданства 88
Как оформить право собственности на квартиру, чтобы потом не делить ее с женой при разводе 100
Могут ли возникнуть проблемы при вступлении в право собственности без свидетельства о вступлении в наследство 87
Уточнение границ земельных участков 103
Как ЧП защитить свою собственность от ответственности 85
Как выселить из квартиры, купленной за общие деньги супругов до развода 80