Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Право власності

Судовий захист права власності та інших речових прав

Під судовим захистом права власності та інших речових прав розуміються способи, які дозволяють захистити майно від посягань на нього. Неважливо, чи будуть джерелом загрози громадяни, організації, місцеві влади або державні органи. Використовувати надані законом інструменти захисту власник може як самостійно, так і за допомогою фахівця в цій галузі.

6 ПРИВОДІВ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ЮРИДИЧНОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ:

1. Придбання права власності в результаті приватизації

Зібрати всі необхідні документи для приватизації вам не складе праці. Допомога юриста потрібно в тому випадку, коли хтось із проживаючих у квартирі відмовляється від отримання її частини у власність. Спеціаліст роз'яснить, якими правами матиме такий мешканець. А також пояснить, які наслідки матиме цей крок для майбутніх власників.

2. Купівля житла на вторинному ринку

При самостійної купівлі квартири на вторинному ринку легко упустити деякі моменти, що стосуються юридичної чистоти угоди. Правова консультація допоможе оминути "підводні камені" купівлі вторинного житла. Юристи підкажуть, на які моменти варто звернути особливу увагу. Щоб в подальшому право власності на квартиру не було оскаржене особами, чиї права виявилися порушені не з вини покупця.

3. Придбання квартир в новобудові

Оформити придбання житла у забудовника через ДДУ можна і без участі юриста. Консультація дозволить задати питання про придбання права на збудовані квартири. Юрист відповість на них і допоможе скласти список документів, необхідних для державної реєстрації права.

4. Рішення долі спільного майна

З глави 7 Сімейного кодексу ви можете дізнатися, що подружжя мають рівні права на спільне майно, якщо між ними не було укладено угоду про інших умовах поділу прав.

Консультації юриста допоможе з'ясувати, яке саме майно є спільним, а також як може бути збільшена частка у ньому одного з подружжя. Також вам може бути надана допомога в складанні шлюбного договору.

5. Спадкування нерухомого майна

Консультація допоможе вам розібратися в проблемах, що виникають при спадкуванні прав на нерухомість. Юрист роз'яснить, виникає у спадкоємців право власності на землю, якщо вона отримана в безстрокове користування або довічне володіння. При спадкуванні житла ви отримаєте консультацію про його поділу на частки між спадкоємцями.

6. Майнові спори

Юрист пояснить, які ваші процесуальні права як учасника у спорі про захист права власності. В ході консультації ви дізнаєтесь, що кожна з сторін має право використовувати докази своєї правоти, вимагати компенсації завданих збитків та моральної шкоди, понесених витрат.

Захистити своє право від посягань більше шансів у того з учасників майнових відносин, який володіє необхідною інформацією.

Грамотний супровід угод по придбанню майна одним із законних способів позбавить вас від їх оспорювання у майбутньому. Для результативної захисту права власності та інших речових прав отримаєте платну або безкоштовну юридичну консультацію на сайті.

 

Как правильно оформить передачу прав на торговую марку от юридического лица физическому лицу? 113
Может ли дочернее предприятие использовать торговую марку материнского предприятия без договора? 123
Приобретение зданий на арендованном участке насколько законно? 88
Как снести недострой, если он был приватизирован с условием завершения строительства? 91
Регистрация права собственности на садовый дом 133
Можно ли считать наружной рекламой цветочную композицию в виде изображения торговой марки? 74
Нужно ли организаторам праздников платить вознаграждение за проигрывание музыкальных произведений? 86
Можно ли зарегистрировать как объект ИС рецепт фирменного пирога? 90
Как передать товарный знак другому юрлицу с местом регистрации в Литве? 76
Ввод здания в эксплуатацию: как обязать собственника ввести здание в эксплуатацию 266
Яндекс.Метрика