Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Розірвання шлюбу

Адвокат, юрист за розлучень, юридична допомога онлайн

Складності при розлученні – не рідкість. Припинення сімейних відносин відбувається при небажанні дружина розлучатися, при вагітності або з маленькими дітьми. Юридична консультація при розлученні — захистів ваші права, допоможе уникнути сварок і образ з колишніми членами сім'ї.

5 ПРОБЛЕМ З РОЗЛУЧЕННЯМ, ЯКІ НЕ ВИРІШИТИ БЕЗ АДВОКАТА З РОЗЛУЧЕНЬ

Розрив подружніх зв'язків погано переноситься членами сім'ї. Якщо процес розлучення за взаємною згодою подружжя не завдає клопоту, не вимагає багато часу, то в інших випадках без допомоги адвоката з розлучень обійтися не вдається. Грамотні юристи з розлучень допоможуть вирішити виникаючі в процесі складності, підготувати документи, відстояти права і законні інтереси в органах запису актів громадянського стану та у суді.

1. Розлучення в односторонньому порядку

Відповідно до сімейного законодавства реєстрація розлучення можлива і в тому випадку, якщо хтось із подружжя не бажає розлучатися. Досвідчені юристи підкажуть, як домовитися з чоловіком про розлучення, а у випадках, коли це неможливо, допоможуть скласти позовну заяву і зібрати документи для звернення в суд.

2. Розлучення через суд

Закон визначає дві умови розлучення через ЗАГС

подружжя згодні на розлучення;

в родині немає дітей менше вісімнадцяти років.

Якщо ваша ситуація не відповідає ці вимогам, з допомогою адвокатів нашого порталу, ви дізнаєтеся, які дії зробити для розлучення. Юридична консультація дозволить визначитися зі способом розірвання шлюбу в конкретній ситуації.

3. Розлучення з дітьми до вісімнадцяти років

Розпад сім'ї з дітьми несе додаткові складності. Консультація юриста по розлученням можуть захистити права дітей на батьківську турботу і на повноцінне дитинство. З бесіди з фахівцем ви дізнаєтесь, які вимоги встановлює сімейне законодавство для захисту дитячих інтересів, якщо батьки розлучаються. Адвокати з розлучень підкажуть вам, як сімейне законодавство регулює спори про дітей, що виникають між подружжям при розлученні.

4. Розпад сім'ї при вагітності дружини

Закон додатково захищає права вагітних жінок при виході з шлюбних відносин. Консультація адвоката з розлучень розповість, що чоловікові не розлучитися з вагітною дружиною без її згоди, навіть в судовому порядку. Юристи, у разі розлучення, допоможуть вагітній дружині відстояти законні інтереси.

5. Розлучення без чоловіка

Законодавчо передбачені додаткові випадки, коли можливо розірвати шлюб без суду. За допомогою юриста по розлученням ви дізнаєтеся про особливості розлучення, якщо чоловік:

недієздатним;

пропав без вісті;

позбавлений волі на три роки і більше.

Такі знання допоможуть вам захистити фінансові й особисті інтереси, якщо сім'я вже фактично відсутні.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ

Досвід роботи у врегулюванні сімейних розбіжностей допомагає адвокатам по розлученню порталу дозволяти складності шлюборозлучного процесу. Наш юрист з розлучень запропонує кваліфіковану допомогу і в разі розлучення через орган ЗАГС, і в ситуації, коли необхідно судове рішення про розірвання сімейних уз.

Для наших адвокатів не існує невирішених правових проблем. На сайті розташована інформація для допомоги подружнім парам, які хочуть розлучитися і зберегти добрі стосунки навіть після розлучення.

 

Как получить свидетельство о разводе на основе решения суда 210
Какие документы готовить при подаче на развод 208
Как наладить отношения в семье без развода 198
Нужно ли при разводе в суде определять новую прописку ребенка 231
Можно ли развестись без согласия одного из супругов 211
Чи буде одне і теж рішення суду з приводу розірвання шлюбу визнано в різних країнах однаково 189
Как делить имущество и детей при разводе 227
Яндекс.Метрика