Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Укладення шлюбу

Консультація юриста по укладенню шлюбу

Шлюб — серйозний та відповідальний крок у житті людей. Юридично оформлений союз чоловіка і жінки потребує вирішення питань, супутніх укладення шлюбу шлюбний договір, збір документації і ін. Метою шлюбу виступає створення сім'ї і утворення взаємних прав і обов'язків у парі. Іноді виникають ситуації, коли потрібна консультація фахівця по сімейному праву.

ТОП-5 ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ЮРИСТА

1. Укладення шлюбного договору.

У відповідності зі ст. України шлюбний договір створюється при реєстрації відносин і після шлюбу (така ситуація трапляється частіше). Універсальної форми для нього не створили. Кожен з пунктів прописують за побажанням замовника в залежності від ситуації. У ньому зазначаються ситуативні варіанти, які в подальшому підлягають розгляду в якості:

причин розірвання шлюбу;

різновиди виплат;

визначення місця проживання дитини у разі розлучення;

інші питання.

Досвідчений юрист надасть пораду складання шлюбного договору. Це допоможе в майбутньому уникнути розгляду в суді при появі складних ситуацій.

2. Документи, необхідні для укладення шлюбу.

Стандартний пакет документації для Рагсу:

спільна заява про реєстрацію;

паспорта;

дозвіл на шлюб (для осіб, які не досягли 18 років);

свідоцтво про розірвання шлюбу або про смерть;

квитанція про сплату державного мита.

В деяких випадках цього недостатньо. І тут на допомогу прийде рада грамотного адвоката.

3. Укладення шлюбу без громадянства.

Такий шлюб можливий, але умови його укладення в Українi для осіб без громадянства визначається за законом країни, в якій ці особи живуть. Одруження особи без громадянства, постійно проживає в Українi, знаходиться в межах правового поля законів України. Якщо майбутній чоловік/дружина — особа без громадянства, то перед укладенням шлюбу, консультація фахівця не буде зайвою.

4. Шлюб з особою, яка не досягла повноліття.

Основні причини для укладення раннього шлюбу:

Вагітність неповнолітньої дівчини.

Народження дитини.

Відсутність у неповнолітньої матері засобів до існування.

Загроза життю.

У статті Сімейного Кодексу України сказано, що при появі поважних причин на прохання осіб, що не досягли повноліття, дається згода на вступ у шлюб. Дозвіл видається главами адміністрацій районів, міст, селищ. При появі у вас, ви зможете звернутися за допомогою до юристів.

5. Збереження громадянства після шлюбу.

У відповідності зі ст. 8 Закону про громадянство України реєстрація шлюбу не впливає в обов'язковому порядку на зміну громадянства наречених. Таким чином, громадянин України, вступаючи в шлюб з особою без громадянства України, зберігає своє громадянство. Тоді як іноземець або іноземка зберігає громадянство своєї країни, хоча в деяких державах існує інша практика – дружина в обов'язковому порядку повинна прийняти громадянство свого чоловіка.

Іноді своє право на шлюб молодим доводиться доводити. Професійна правова підтримка у цьому випадку необхідна.

Ваше укладення шлюбу юрист нашої компанії допоможе зробити швидким і грамотним, завдяки роз'ясненню правил складання договору та необхідної документації.

Кваліфіковані юристи сайту нададуть вам всі необхідні консультації в питаннях шлюбу.

 

Яндекс.Метрика