Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Виконавче провадження

Допомога у виконавчому провадженні

Мало домогтися прийняття позитивного рішення в суді, потрібно ще дочекатися виконання рішення. Для цього в суді виписують виконавчий лист, за яким відбувається збудження виконавчого виробництва.

Добре, якщо у боржника постійний дохід, машина, квартира, офіційна зарплата. Тоді виконавче провадження пройде успішно – боржник сплатить борг. Але часто у боржника немає офіційної роботи, машини і квартири.

Тоді постає питання: як здійснити виконавче провадження і примусити боржника виконати рішення суду? Допомога у виконавчому провадженні надають юристи сайту. Фахівці сайту дають платні і безкоштовні консультації. В обох випадках консультація спрямована, щоб допомогти стягнути з боржника гроші. У чому різниця між платним і безкоштовним відповіддю?

Переваги платної консультації:

Повноцінний аналіз проблеми.

Підготовка відповіді та рекомендацій щодо вирішення питання.

Оперативний відповідь по електронній пошті або skype.

5 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЮРИСТІВ:

1. Прискорення ведення виконавчого провадження

Головна мета - захист інтересів клієнта. Отримали виконавчий лист? Не витрачайте час, звертайтесь до юристів сервісу. Зволікання загрожує тим, що виросте термін неповернення боргу. Представництво юриста гарантує, що ваша справа не затримається у судових приставів, а виповниться.

2. Допомога у стягненні боргу

Консультація юриста спрямована на вчинення дій для якнайшвидшого стягнення боргу з моменту, як сталося порушення виконавчого виробництва. Послуги надають законно, без загроз для боржника.

Юрист супроводжує виконавче провадження:

збирає інформацію про боржника, інформує приставів;

порушує клопотання про арешт рахунків боржника, щоб не допустити переходу майна на інших осіб;

грамотно становить запити і направляє в державні органи.

3. Допомога у взаємодії з судовими приставами

Скарга на бездіяльність приставів змусить державних службовців працювати швидше. Скарга на приставів подається керівництву служби або до суду. Грамотно складена скарга на співробітників захистить інтереси клієнта, у разі якщо пристави роблять неправильні дії. Виносять незаконні постанови або нічого не роблять для стягнення боргу.

4. Оскарження штрафу по виконавчому виробництву

Отримали неправомірну штраф ГИБДД? Юрист перевірить достовірність фотографії, зробленої камерою фіксації. Сертифікована камера? Не виписані зайві штрафи за одне і те ж порушення? Юридична підтримка спрямована на те, щоб довести невинність автовласника.

На оскарження штрафу ГИБДД закон відводить 10 днів. Тому, важливо, не втрачаючи часу, звернутися за допомогою до фахівців сайту. Юристи оскаржуватимуть штраф вищестоящій посадовій особі або в районний суд.

5. Повернення боргу в складних і безнадійних випадках

Якщо боржник переїхав на інше місце, щоб сховатися від сплати боргу або аліментів, то шансів на стягнення боргу залишається набагато менше. Тому виконавчі листи повертаються назад за неможливістю виконання.

Юрист не допустить порушення прав клієнта:

направить документи по виконавчому провадженню у нове місце;

простежить за тим, щоб пристав правильно оцінив майно боржника;

слідкуватиме за дотриманням процедури продажу нерухомого майна;

представить інтереси клієнта в суді.

Якщо у вас виникли проблеми з виконавчого провадження: завис борг, незаконно виписаний штраф або інша проблема — не турбуйтеся. Захищайте свої права.

Сервіс створений, щоб допомагати людям, навіть у складних і безнадійних випадках. Юристи активно і грамотно діють для повернення боргів і захисту інтересів клієнта.

 

Как снять арест с имущества, если взыскатель не сообщил ГИС о погашении долга? 157
Можно ли взыскать инфляционные потери в случае затягивания исполнения должником судебного решения? 139
Как обжаловать действия ГИС, если наложен арест на имущество, не подлежащее взысканию? 196
Яндекс.Метрика