Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Повернення після позбавлення водійських прав

Перевищили швидкість або сіли за кермо, вживши ліки, в якому міститься заборонену речовину? Ризикуєте водійськими правами. Якщо вас позбавили прав, не втрачаючи часу, звертайтеся до юристів сервісу. Фахівці законними способами здійснять повернення прав.

Автоюристы надають платні і безкоштовні консультації. Професійний відповідь дається в обох випадках. Платна консультація допоможе в складних ситуаціях.

Вам погрожують позбавленням прав за вживання заборонених речовин за кермом, хоча ви впевнені, що заборонених препаратів не вживали? Платна консультація допоможе розібратися в проблемі.

Плюси платної консультації:

Повноцінний аналіз виниклої проблеми.

Гарантія конфіденційності становить 100%.

Оперативне надання комплексного відповіді.

Зручне спілкування по Скайпу і електронній пошті.

5 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЯ ДО АВТОЮРИСТАМ:

1. Як діяти, якщо затримав співробітник ГИБДД?

Водій може захистити свої права в момент затримання співробітником ДІБДР. Інспектор написав протокол? Занесіть в документ ваші заперечення і прохання розглядати справу за місцем проживання.

Водієві важливо відобразити думку в протоколі, оскільки він впливає на рішення суду. Прослідкуйте, щоб інспектор відобразив у протоколі відомості про порушення і видав читану копію. Консультація юриста допоможе водієві відстояти інтереси і зробити дострокове повернення водійських прав.

2. Юридична консультація допоможе оскаржити правопорушення.

Юрист в рамках закону вибудовує тактику захисту, спрямовану на оскарження правопорушення.

Якщо закон дозволяє альтернативне покарання – призначення штрафу замість позбавлення прав, юрист зверне увагу суду на пом'якшуючі обставини.

Дії юриста спрямовані на пом'якшення покарання і заміни позбавлення прав на штраф.

3. Юрист роз'яснить, як зробити повернення водійських прав після позбавлення.

Якщо міський суд виніс рішення про позбавлення прав, не впадайте у відчай. Закон дає 10 днів на оскарження рішення суду. Не гаючи часу, звертайтеся до автоюристу. Дострокове повернення прав після позбавлення означає, що юристи до набрання чинності рішення суду оскаржують рішення у вищестоящий суд.

Консультація юриста на сервісі підкаже, як зробити дострокове повернення водійських прав після позбавлення.

4. Юрист допоможе переконати суд зробити повернення після позбавлення водійських прав:

юрист аналізує матеріали справи для виявлення порушень, допущених інспектором ДПС при складанні протоколу і суддею при розгляді справи;

представляє в апеляційну та наглядову інстанцію документи в підтвердження позиції клієнта.

5. Юрист сприяє в поверненні прав після закінчення строку позбавлення.

Отримати права необов'язково у відділенні ГИБДД, яке виконувало постанова про позбавлення прав. Консультація автоюриста допоможе водієві не пропустити строк звернення за поверненням прав, отримати водійське посвідчення в зручному для клієнта відділенні ГИБДД.

Правильне уявлення ситуації допоможе відчути себе впевнено при спілкуванні з інспекторами ДПС. Попереджений – значить озброєний. Водій, знає права, впевнено відстоїть свою позицію.

Позбавлення прав – це не привід для паніки. Не тягніть час, зверніться до юристів. У питанні повернення прав кожен день на рахунку. Допомога в поверненні прав означає: юристи нададуть грамотну консультацію, зберуть докази і розроблять стратегію захисту клієнта в досудовому провадженні та в суді для повернення водійських прав.

АВТОЮРИСТЫ ДАЮТЬ ВСЕБІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ У ВАЖКИХ СИТУАЦІЯХ:

якщо позбавили прав за водіння в нетверезому вигляді;

якщо забрали посвідчення водія після ДТП зі смертельним наслідком;

якщо відібрали права в результаті грубого порушення ПРАВИЛ дорожнього руху.

На порталі ви отримаєте відповіді на складні ситуації, в яких не знаєте, як вчинити і що слід зробити, щоб захистити свої права.

 

Автор: Софи Мейзер


Яндекс.Метрика