Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Послуги складання трудових договорів

Як скласти договір? Що він у себе включає? Яка вартість складання договору? Чи можна обійтися без нього?

З договорами у своєму житті стикається кожен, тому такими питаннями задаються всі. Відповісти на них і розібратися з основними моментами договірного права покликані юристи ресурсу. Вони нададуть вам допомогу в складанні договору та детально проконсультують по кожному виду угод.

ТОП 4 ПИТАННЯ ПО СКЛАДАННЮ ДОГОВОРІВ

1. Навіщо потрібен договір?

Договір закріплює умови виконання угоди та зобов'язання сторін. Грамотно складена угода – це гарантований захист юридичних прав та інтересів. Його відсутність призводить до визнання правочину недосконалою, що прирівнюється до збитків і судових розглядів. Звідси випливають вимоги закону до дотримання форми угод.

2. Як оформляти угоди?

Умови оформлення:

Розробляєте угоду в письмовій формі. Виняток — разові угоди, наприклад, роздрібна купівля-продаж. У передбачених законом випадках, потрібно нотаріальне посвідчення або державна реєстрація угоди.

При складних операціях, де змішані елементи двох і більше угод, варто замовити послуги по складанню договорів у юристів. Ця робота потребує професійних знань.

Підписуєте документ власноручно або за допомогою довіреної особи, що має на те відповідні повноваження.

Якщо сторони не заперечують, то укласти угоду з використанням цифрового підпису. Цей варіант підходить, коли угода укладається віддалено.

Після підписання сторонами, договір вважається укладеним і зобов'язання, що містяться в ньому, стають обов'язковими для виконання.

3. Як грамотно скласти?

Складання та укладання договорів – відповідальний захід, тому конкретно сформулюйте вимоги і умови. Ви повинні чітко уявляти послідовність спільної роботи з партнером. Пам'ятайте, що правильне складання та оформлення договорів забезпечить відсутність проблем в майбутньому.

Якщо необхідні підготовчі дії закінчені, ви позначаєте наступне:

Вступну частину. Тут ви вказуєте вид угоди (купівля-продаж, поставка, послуги), дату і місце укладення договору, найменування сторін, їхні адреси і реквізити, Ф. І. О. та посади осіб — підписантів. Якщо сторону представляє довірена особа, то відзначте це в угоді.

Предметну частину. Тут ви вказуєте наступні умови: суть угоди, права та обов'язки, вартість і порядок розрахунків, терміни виконання, відповідальність сторін.

Важливо знати, що у першу чергу досягається згода з істотними умовами. Їх відсутність призведе до визнання угоди неукладеною. Тому складання та оформлення договорів передбачає ці положення. Істотними умовами для договорів купівлі-продажу, міни, послуг, підряду є предмет (опис суті угоди), для постачання – є предмет і терміни.

Додаткові умови. Їх зміст різниться і залежить від конкретного виду угоди. До додатковим умовам договору купівлі-продажу відносяться кількість, асортимент, комплектність, поставки є ціна.

Додатка. Кошториси, розрахунки, характеристики, акти, не включені в текст угоди, додаються до договору. Вони несуть роз'яснює і уточнюючий характер і є невід'ємною частиною договору.

4. Коли необхідна допомога юриста?

Підприємці намагаються застосувати до своєї ситуації шаблони угод, які скачують з інтернету або беруть у знайомих. "Чужий договір — поганий договір". Кожна операція індивідуальна і має ряд особливостей, тому складання договорів в конкретному випадку, вам рекомендуємо замовити у професіоналів. Фахівці порталу:

досконально вивчать ситуацію;

проведуть юридичну експертизу документів;

розроблять оптимальний для вашого бізнесу договір;

врахують нюанси майбутньої угоди;

передбачать варіанти подій і забезпечать захист.

Якщо ви порівняйте вартість складання договору фахівцями ресурсу та суму збитків від неграмотного угоди, то ви будете працювати тільки з нами.

 

Автор: Алексей Шарипов


Яндекс.Метрика