Расторжение бракаРасторжение брака - отдельный институт семейного права, который определяет основания и порядок прекращения брака. Тема развода всегда более популярна, чем заключение брака, ибо супружеские пары редко интересуются правовыми аспектами в момент, когда решают оформить свои отношения, но все эти вопросы непременно встают при расторжении брака.

Мы предлагаем ознакомиться с советами и консультациями юристов по расторжению брака. Вы узнаете, как защитить свои права в случае расторжения брака.

Если муж и жена мирно решают расторгнуть брак, то за решением нужно отправляться в ЗАГС. Но часто супруги не могут прийти к взаимному согласию относительно расторжения брака, а также имеются ограничения, предусмотренные законом, и в этом случае без судебного рассмотрения не обойтись.

Подробнее...

Можна розлучитися, якщо чоловік не прийшов у суд? Як бути, коли місцезнаходження чоловіка невідомо? Розривають шлюб, коли друга половина засуджена? Нерідкі ситуації, коли чоловік фізично відсутня в шлюборозлучної процедурою з певних особистих або об'єктивних обставин (при незгоді, виїзді, хвороби тощо). На питання, як провести розлучення без присутності чоловіка, дадуть докладну відповідь консультанти ресурсу.

Подробнее...

Статистика розлучень лякає, кожен третій шлюб в країні розпадається. Але справжня драма розігрується, якщо сім'я руйнується у період вагітності дружини, яка в цей час найбільш вразлива, потребує підтримки чоловіка. На чиєму боці закон? Як проводиться процедура розірвання шлюбу? Якими наслідками загрожує? На ці питання дадуть відповіді консультанти порталу.

Подробнее...

Коли розходяться подружжя, у яких є діти до 18 років, то розлучення відбувається через суд. Винятки: якщо суд визнав подружжя безвісно відсутнім, недієздатним або засудив до позбавлення волі на строк більше трьох років. Спори про дітей протікають дуже болісно.

Згідно з Сімейним кодексом права батьків на виховання дітей рівні. Але розлучення при наявності неповнолітніх дітей закінчується тим, що дитину залишають жити з матір'ю.

Подробнее...

Відносини в сім'ї не завжди складаються ідеально. Чинним законодавством України визначено різні процедури по розірванню шлюбу у зв'язку з різними обставинами і сформованими умовами, які передували розриву.

Подробнее...

Розірвання шлюбу – малоприємна процедура навіть за умови обопільної згоди сімейної пари. А якщо ініціатива розпаду осередку суспільства виходить від одного чоловіка, то проблем не уникнути. Коли належить розлучення в односторонньому порядку, ви не знаєте, яким чином захистити свої права – допоможе юридична консультація.

Подробнее...

Получите консультацию юриста онлайн!